Wykończenie wnętrz domów i mieszkań pod klucz RSBUD Grzepnica

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kompleksowym rozwiązaniem w zakresie wykończenia wnętrz w Waszym domu lub mieszkaniu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują działania budowlane, tynkowanie, malowanie, tapetowanie, izolację poddaszy, układanie terakoty, glazury i gresu. Wykonujemy również układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego, a także montaż paneli podłogowych. Jesteśmy również specjalistami w dziedzinie instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Zapewniamy profesjonalną usługę montażu, zwłaszcza jeśli chodzi o wanny, kabiny prysznicowe i toalety. Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże Wam stworzyć idealne wnętrze, spełniające Wasze oczekiwania.


RSBUD Grzepnica - wykonamy dla was remont domu lub mieszkań.

Jesteśmy specjalistami o szerokim zakresie kompetencji, obejmującymi zarówno drobne projekty, jak i kompleksowe remonty. Możesz być pewien, że Twój dom lub mieszkanie są w dobrych rękach. Z zadowoleniem pomożemy Ci w procesie wykończenia wnętrz. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości Twojej inwestycji! Wszystkie projekty rozpoczynamy od szczegółowego omówienia potrzeb, abyśmy mogli upewnić się, że wszystko jest starannie zaplanowane przed rozpoczęciem pracy na dowolnym etapie. Poza tym, nie wymagamy żadnych zaliczek. Nasze rozliczenia są fair. Na wstępie ustalamy szczegółowy zakres prac remontowych. Rozpoczynamy pracę dopiero po zadowoleniu obu stron. Nasze wieloletnie doświadczenie połączone z pasją stanowi gwarancję sukcesu Twojej inwestycji. Pracując na zasadzie wzajemnego szacunku i współpracy, zrealizowaliśmy wiele projektów o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi, jak i deweloperami. Nasi klienci mogą liczyć na naszą terminowość, solidność i przede wszystkim profesjonalizm. W przypadku jakichkolwiek trudności w podejmowaniu decyzji, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem branżowym. Jednym słowem - potrafimy doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.


Oferujemy:

 • gładzie gipsowe
 • montaż podwieszanych sufitów i zabudowy z płyt karton gips (prostych i nietypowych)
 • malowanie farbami
 • tapetowanie
 • docieplenie poddaszy
 • układanie terakoty, glazury i gresu
 • układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego
 • montaż paneli podłogowych
 • montaż i przeróbki instalacji elektrycznych
 • montaż i przeróbki instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych
 • biały montaż: wanny, prysznice, toalety

Jeśli potrzebujesz pomocy lub inspiracji związanych z wykańczaniem wnętrz, z przyjemnością służymy radą. Posiadamy wiedzę na temat najnowszych trendów i jesteśmy w stanie ocenić, które rozwiązania są dla Ciebie najbardziej funkcjonalne. W przypadku współpracy z architektem lub projektantem wnętrz, chętnie pomożemy Ci nawiązać kontakt z naszymi partnerami branżowymi.^