Nasi partnerzy

Bricoman Polska

Bricoman to nowoczesna hurtownia budowlana, w której znajdziesz produkty niezbędne do remontu i budowy w najlepszych cenach i zrobisz wygodnie zakupy. Nasi Klienci to zarówno fachowcy, którzy budowaniem i remontowaniem zajmują się zawodowo, jak i klienci indywidualni, którzy budują, remontują lub wykańczają swój dom czy mieszkanie. Nasza oferta zawiera bogatą gamę produktów, dostępnych od ręki w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Istnieje też możliwość sprowadzenia wybranych produktów na specjalne zamówienie Klienta. Z myślą o fachowcach i przedsiębiorcach stworzyliśmy program VIP oferujący podmiotom gospodarczym dodatkowe korzyści, m.in.: punkty za zakupy zbierane na kartę VIP i wymieniane na rabaty, indywidualną opiekę Specjalisty ds. Kluczowych Klientów, transport gratis, certyfikowane szkolenia i prezentacje nowości produktowych. Oferujemy również odroczony termin płatności i dedykowane akcje promocyjne.

www.bricoman.pl

Król i Partnerzy - kredyt i nieruchomości

Od około 10 lat mamy przyjemność na co dzień rozmawiać z osobami z całej Polski i pomagać im w uzyskaniu korzystnego finansowania dla ich inwestycji. Dzięki tej pracy mieliśmy zaszczyt poznać wiele wspaniałych rodzin. Odbyliśmy setki spotkań, a wspólnie z naszymi Klientami kupowaliśmy im wybrane nieruchomości, bądź realizowaliśmy budowę wymarzonych domów. W ten sposób mieliśmy radość z pomocy w spełnianiu często najważniejszych życiowych planów.

www.krolipartnerzy.pl

Champion Invest

Naszą misją jest bezpieczne inwestowanie kapitału w nieruchomości inwestycyjne. We współpracy z nami dopuszczamy tylko do sytuacji wygrany-wygrany - jeśli nie może dojść do takiej sytuacji, przerywamy współpracę. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W zależności od tego, czy szukasz zabezpieczenia na emeryturę, dodatkowego źródła dochodu czy możliwości utrzymania się tylko z mieszkań inwestycyjnych - tak dopasowujemy strategię działania. Znajdujemy mieszkania w najlepszych lokalizacjach, zwracamy uwagę na każdy szczegół, przygotowujemy mieszkania pod klucz, gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie i o dużej wartości dla potencjalnego wynajmującego.

www.championinvest.pl

Twoje okna

Twoje Okna na rynku szczecińskim prowadzą działalność 25 lat! Obsługujemy rocznie ponad 1000 klientów. Nasi klienci wracają do nas przy kolejnych inwestycjach oraz polecają nas swoim znajomym. Twoje Okna zapewniają klientom kompleksową obsługę. Innowacyjna technologia zastosowana przy produkcji okien pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

www.twoje-okna.szczecin.pl

^