Wykończenie wnętrz domów i mieszkań pod klucz RSBUD Kościno

Jeżeli Państwo poszukują kompleksowego rozwiązania w zakresie wykończenia wnętrz swojego domu lub mieszkania, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, obejmujących prace budowlane, tynkowanie, malowanie, tapetowanie, izolację poddaszy oraz układanie terakoty, glazury i gresu. Mamy również doświadczenie w układaniu dekoracyjnego i elewacyjnego kamienia, instalacji paneli podłogowych oraz wykonaniu lub modernizacji instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Oferujemy również usługi białego montażu, w tym montaż wanien, pryszniców i toalet. Jesteśmy pewni, że nasza profesjonalna jakość usług zaspokoi Państwa oczekiwania.


RSBUD Kościno - wykonamy dla was remont domu lub mieszkań.

Jesteśmy specjalistami w zakresie kompleksowych usług remontowych, obejmujących zarówno małe projekty, jak i pełne remonty. Możesz być pewien, że Twój dom lub mieszkanie jest w najlepszych rękach. Chętnie wesprzemy Cię w procesie wykończenia wnętrz, zapewniając wysoką jakość i profesjonalizm. Przywiązujemy dużą wagę do detalów i omawiamy szczegółowo wszystkie potrzeby, aby mieć pewność, że wszystko jest starannie zaplanowane przed rozpoczęciem prac. Nie pobieramy żadnych zaliczek i uczciwie rozliczamy się z wykonanych usług. Wspólnie ustalamy szczegółowy zakres naszych usług remontowych, tak abyś był zadowolony z rezultatów. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja zapewniają, że Twoja inwestycja będzie przebiegać sprawnie. Jesteśmy dumni z naszej współpracy z dotychczasowymi klientami, którzy zaufali nam przy realizacji kilkudziesięciu projektów o różnym stopniu trudności. Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi, jak i deweloperami. Możesz oczekiwać od nas terminowości, rzetelności i profesjonalizmu. W przypadku trudności służymy swoją wiedzą branżową i praktycznymi poradami. W skrócie - jesteśmy w stanie doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.


Oferujemy:

 • gładzie gipsowe
 • montaż podwieszanych sufitów i zabudowy z płyt karton gips (prostych i nietypowych)
 • malowanie farbami
 • tapetowanie
 • docieplenie poddaszy
 • układanie terakoty, glazury i gresu
 • układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego
 • montaż paneli podłogowych
 • montaż i przeróbki instalacji elektrycznych
 • montaż i przeróbki instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych
 • biały montaż: wanny, prysznice, toalety

Nie masz pomysłu na wykończenie wnętrz? Z przyjemnością służymy doradztwem. Zorientowani jesteśmy w najnowszych trendach i potrafimy określić, które rozwiązania będą dla Ciebie funkcjonalne. Jeśli jednak będziesz potrzebował współpracy z architektem lub projektantem wnętrz, to z przyjemnością skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.^