Remonty domów i mieszkań Szczecin

Jeśli szukasz doświadczonych i pasjonujących ekspertów od wykończenia wnętrz lub remontów, to dobrym wyborem będzie nasza firma. Wieloletnie doświadczenie i pasja w branży budowlanej sprawiają, że każdy projekt traktujemy nie tylko jako pracę, ale jako szansę na zrealizowanie Twoich marzeń. Pracowaliśmy z wieloma klientami w całym kraju i zawsze wykonywaliśmy naszą pracę z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Przywiązujemy dużą wagę do wzajemnego szacunku i współpracy z naszymi klientami, dzieląc się naszą wiedzą branżową i pomagając w wyborze optymalnego rozwiązania. W razie potrzeby służymy wsparciem i poradą. Nasza firma jest na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie projektowania wnętrz i potrafimy określić, które rozwiązania najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Daj nam szansę, a zyskasz wymarzone wnętrze.

Usługi remontowe Szczecin - RSBUD

Czym są tynki maszynowe?

Jeśli właśnie kupiłeś nieruchomość w postaci mieszkania deweloperskiego, domu albo myślisz o odświeżeniu dotychczasowego miejsca zamieszkania, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wykańczanie wnętrz to znaczna inwestycja. Na szczęście nie musisz się tym martwić, ponieważ jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Oferujemy fachową pomoc w zakupie niezbędnych materiałów w atrakcyjnych cenach i przede wszystkim nie wymagamy żadnych zaliczek. Naszą zasadą jest uczciwość w rozliczeniach - płacisz dopiero po zakończeniu i zaakceptowaniu każdego etapu prac. Oferujemy szeroki zakres usług remontowych, m.in. układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego, malowanie, tapetowanie, montaż podwieszanych sufitów oraz biały montaż: wanny, prysznice, toalety. Poza tym, zawsze ustalamy szczegółowy zakres usług i pracujemy dopiero, gdy klienci są z niego w pełni zadowoleni. Dlatego zachęcamy do kontaktu i zlecenia nam realizacji swojego remontu.W firmie RSBUD oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w remontach domów i mieszkań pod klucz, pracach budowlanych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć realizację swojego projektu!


Branża budowlana to świat pełen technologicznych nowinek. Nadążamy za nimi

Stale się rozwijamy i poszerzamy wiedzę. Pracujemy na nowoczesnych, profesjonalnych maszynach i materiałach, a przy tym lubimy wyzwania. Jeśli poszukujesz dokładnego, rzetelnego, terminowego i słownego wykonawcy – zapraszamy Cię do kontaktu.

Usługi kładzenia tynków maszynowych świadczymy zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i deweloperów. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojej inwestycji.

Oferujemy:

  • tynki maszynowe gipsowe
  • tynki maszynowe gipsowe twarde
  • tynki maszynowe cementowo-wapienne


^