Wykończenie wnętrz domów i mieszkań pod klucz RSBUD Mierzyn

Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksowym rozwiązaniem w zakresie wykończenia wnętrz w swoim domu lub mieszkaniu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi obejmują szeroki zakres prac, począwszy od działań budowlanych, tynkowania, malowania i tapetowania, aż po izolację poddaszy, układanie terakoty, glazury i gresu. Dodatkowo oferujemy układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego, oraz instalowanie paneli podłogowych. Jesteśmy również specjalistami w zakresie instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Gwarantujemy także profesjonalne usługi montażu, zwłaszcza jeśli chodzi o wanny, kabiny prysznicowe i toalety. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże Państwu stworzyć idealne wnętrze.


RSBUD Mierzyn - wykonamy dla was remont domu lub mieszkań.

Jesteśmy ekspertami w szerokim zakresie zadań, obejmujących małe projekty jak i kompleksowe remonty. Możesz być pewien, że Twój dom lub mieszkanie są w dobrych rękach. Z przyjemnością pomożemy Ci w procesie wykończenia wnętrz. Zależy nam na tym, żeby Twoja inwestycja została wykonana z najwyższą jakością! Wszystkie projekty rozpoczynamy od szczegółowego omówienia potrzeb, tak abyśmy mogli upewnić się, że wszystko zostało zaplanowane przed rozpoczęciem pracy na jakimkolwiek etapie. Co więcej, nie wymagamy żadnych zaliczek. Nasi rozliczenia są uczciwe. Na początku współpracy ustalamy razem dokładny zakres prac remontowych. Dopiero po zadowoleniu obu stron rozpoczynamy pracę. Naszą zasadą jest rozliczanie się po każdym ukończonym i zaakceptowanym przez Ciebie etapie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, połączone z pasją, to gwarancja sukcesu Twojej inwestycji. Opierając się na zasadzie wzajemnego szacunku i współpracy, zrealizowaliśmy wiele projektów o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi, jak i deweloperami. Nasi klienci mogą polegać na naszej terminowości, rzetelności i przede wszystkim profesjonalizmie. W przypadku jakichkolwiek trudności z podejmowaniem decyzji, dzielimy się naszą branżową wiedzą i doświadczeniem. W jednym słowie – potrafimy doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.


Oferujemy:

 • gładzie gipsowe
 • montaż podwieszanych sufitów i zabudowy z płyt karton gips (prostych i nietypowych)
 • malowanie farbami
 • tapetowanie
 • docieplenie poddaszy
 • układanie terakoty, glazury i gresu
 • układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego
 • montaż paneli podłogowych
 • montaż i przeróbki instalacji elektrycznych
 • montaż i przeróbki instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych
 • biały montaż: wanny, prysznice, toalety

Jeżeli brakuje Ci inspiracji na wykończenie wnętrz, z radością doradzimy. Posiadamy wiedzę na temat najnowszych trendów i jesteśmy w stanie ocenić, które rozwiązania są dla Ciebie funkcjonalne. W przypadku potrzeby współpracy z architektem lub projektantem wnętrz, chętnie Ci pomożemy nawiązać kontakt z naszymi partnerami.^